про комплекс

Місто в лісі, ліс у місті

Житловий комплекс «Метрополіс» розташований в унікальній точці мегаполісу, на перетині урбаністичного Києва та розмаїтої природи Голосіївського лісу з його віковими дубами, високими пагорбами та мальовничими озерами. Близькість до метро дозволяє вчасно і зручно потрапити в будь-який куточок Києва, а сусідство із зеленим оазисом дарує безмежні можливості для пригод під відкритим небом.
Зручна локація
Комфортне життя
Насичений відпочинок
Відмінна якість
Відмінна якість
02
10 хвилин до
Голосіївського лісу
5 хвилин до станції
м. «Теремки»
Зручна
транспортна розв’язка
20 хвилин до
центру столиці
Дошкільний
навчальний заклад
Сучасна експлуатуюча
організація
Консьрж-сервіс
Затишне лобі
за дизайн-проектом
Дитячі та
спортивні майданчики
Власний
ландшафтний парк
Зелена
релакс-зона
Прогулянкові
алеї
Сучасні
технології будівництва
Високоякісні
будівельні матеріали
Затишне лобі
за дизайн-проектом
Продумані
планування квартир

Житловий комплекс «Метрополіс» – це особливий мікровсесвіт, де є всі умови, щоб насолоджуватись активним життям, частіше мріяти та реалізовувати цілі. А головне – тут затишно та безпечно, тому Ви завжди спокійні, коли ваш малюк грається з друзями на подвір’ї. У житловому комплексі «Метрополіс» є власний зелений оазис – паркова зона площею 2 га. Щоб прогулянки приносили максимум задоволення тут облаштовано ідеальні газони, розкішні квіткові клумби, багатометрові алеї та зручні лави для відпочинку. Усі 8 будинків ЖК «Метрополіс» утворюють гармонійний архітектурний ансамбль, який додає сучасному місту амбітного характеру. Сміливі авторські рішення подбали про візуальну легкість кожної будівлі зовні, а ретельний підхід до планувань забезпечив відчуття абсолютної свободи всередині.

планування

Продумані до дрібниць планування, що дарують бажаний комфорт, великі панорамні вікна, що вигідно наповнюють кімнати денним світлом, високі стелі від 2,6 м до 3 м, що дарують відчуття повної свободи – саме такі квартири спроектовані для Вас в житловому комплексі «Метрополіс». В будинках першої черги можна обрати 1-, 2- та 3-кімнатні квартири площею від 28 м2 до 104 м2.

скачати PDF планування Технічні характеристики

Група компаній DIM – експерт у сфері проектування і будівництва житлових комплексів європейської якості та інноваційного дизайну.

16 років досвіду на будівельному ринку України
1000 співробітників працює у команді
100 000 м2 нерухомості здано в експлуатацію
1 000 000 м2 житла в проектному портфелі

контакти

Адреса відділу продажу:

вул. Академіка Заболотного, 1

пн. – пт.: 9.00 – 19.00
сб.: 10.00 – 18.00
нд.: 11.00 – 17.00

Адреса будівництва:

вул. Академіка Заболотного, 1