Phone icon
Обрати квартиру Plus icon
Phone icon
title
01 November 2021

У ЖК «Метрополіс» встановлять найбільшу в Україні лазальну піраміду

Найбільшу в Україні лазальну конструкцію у вигляді піраміди встановлять на території житлового комплексу «Метрополіс». Проєкт буде реалізовано в партнерстві з компанією «ЕЛІТ ПАРК», прямим постачальником високоякісного європейського ігрового та спортивного обладнання.

Лазальна піраміда виробництва німецької компанії Berliner Seilfabrik буде заввишки понад 9 метрів і це рекордна висота для такої конструкції в Україні. Складатиметься вона з надміцних тросів та не матиме жодних обмежень за кількістю дітей і дорослих, які зможуть одночасно на ній знаходитися.

«Лазальні конструкції такого типу сьогодні надзвичайно популярні. Для житлового комплексу «Метрополіс» ми запропонували ідею створення великої піраміди з устаткуванням від провідного європейського виробника, який гарантує надійність та безпеку» — розповів директор компанії «ЕЛІТ ПАРК» Роман Копитін. Він також додав, що лазальна піраміда спонукає дітей долати висоту, створює виклик. Діти крок за кроком, день за днем переборюють в собі страхи й стають на сходинку вище, що дозволяє виховати характер.

Житловий комплекс «Метрополіс» — один з наймасштабніших проєктів групи компаній DIM. На майже 6 га території зведуть 4 будинки, в яких заселяться понад 3 000 сімей. А це означає, що окрім зручних умов проживання у квартирах, якісної транспортної розв’язки, інфраструктури тощо, забудовник повинен подбати й про відпочинок та дозвілля мешканців. Саме тому на великій прибудинковій території розмістять 2 га парку, інноваційний комплекс багатофункціональних фонтанів, зону барбекю тощо. Окрасою дитячої інфраструктури стане лазальна піраміда, окрім якої встановлять дитячі ігрові майданчики з батутами та скеледромами різного рівня складності.

«З часом в житловий комплекс заселяться кілька тисяч сімей, а це сотні дітей, для яких ми побудуємо ідеальну та ексклюзивну локацію для активного відпочинку. Впевнені, що піраміда стане улюбленим місцем всіх наших діток. Ми станемо першим та єдиним в Україні комплексом, на території якого реалізують таку високу та видовищну конструкцію» — прокоментував керівник відділу продажу ЖК «Метрополіс» Олександр Гайдуков.

Втім, концепція дитячого простору на території житлового комплексу «Метрополіс» не обмежиться лише якісними ігровими та спортивними майданчиками. Тут побудують дитячий садочок, форма споруди якого нагадуватиме овал. Надихнув авторів проєкту японський архітектор Такахару Тедзука, який у 2017 році за ідею сконструювати дах овальної форми був нагороджений міжнародною премією Moriyama RAIC.

Інші новини

Close icon
Close icon
Close icon